DUYURULAR

Neon Tabela Reklam ve Işıklandırmalar

Neonculukta Tek sıra neon diye tabir ettiğimiz neon , bir yazının harflerini kontur şeklinde çevreleyerek dönen neondıur. Neon fiyatı çift sıra neondan %70-80 i kadar ucuzdur.. Yukarıdaki slaytta yapmış olduğumuz TEK SIRALI NEON iş örneklerimizi görebilirsiniz.

1962'den beri NEON lamba üretiyoruz. 53. yılımızda Neon tabela, paslanmaz krom harf, Alüminyum harf, pleksiglass harf başta olmak üzere her çeşit harfi itina ile üretmekteyiz. 53 yıllık bilgi ve tecrube birikimimizi en son teknolojilerle birleştirerek Türkiye'nin en iyi neon lambasını sizler için üretmekteyiz.

 

Neon Dünyası olarak; Neon tabela, Led tabela, Kayan yazı tabela, Kutu harf tabela, Işıklı tabela, Işıksız tabela ve diğer tüm tabela çeşitlerinin imalatını yapmaktayız.

Türkiye'de neon lambanın reklam amaçlı kullanılması 1934 yıllarında başlamıştır. Pleksiglas gibi reklam malzemelerinin olmadığı o yıllarda en etkili ışıklı tabela çeşidi neon lambalardı led teknolojisinin en üst noktaya geldiği bu günlerde dahi neon önemini ve güzelliğini halen korumaktadır. Kesintisiz olarak ışık verdiğinden dolayı henüz neonun yerini alabilen bir lamba çeşidi bulunamamıştır. Neon, uygulandığı mekanlara elit bir özellik katmakta, sıradan reklam ve tabelalardan anında ayrılmaktadır.


Neon dünyası olarak, biz 1962 den başlayarak yarım asrı aşkın zamandır Türkiye'de neon lamba üretmekteyiz