DUYURULAR

Tabelalar

Neon Tabela

Neon Tabelalar


Neon Harf ile tabelanız neonun muhteşem loş ışığını kazanarak reklamınız sıradan bir reklam olmaktan kurtulur. Neon lambaları sadece iş yerinizdeki tabelalarda değil, aynı zamanda evinizde, yazlığınızda, bahçenizde vs. dilediğiniz her yerde size uygun sanatsal yapıtlarda da kullanabilirsiniz.. Tabelacılıkta neonun yeri her zaman ayrı olmuştur. Elit mekanlar genellikle neondan vazgeçmezler.

Led Tabela

Led Tabelalar


Led tabelalarda; 3mm, 5mm mantar ledler ile dilediğiniz yazıyı, şekli üretmekteyiz. Led tabelaların yaydığı ışık sayesinde iş yeriniz özellikle gün batımından sonra çok çabuk farkedilir.

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabelalar


Kutu Harf Tabela Çeşitleri; Paslanmaz kutu harf, Alüminyum kutu harf, Pleksi kutu harf, Pileli paslanmaz kutu harf ve galvaniz kutu harflerdir. Çatı tabelalarında çoğunlukla alüminyum kutu harf kullanılırken, kurumsal iş yerlerinin showroomlarında çoğunlukla paslanmaz kutu harf kullanılır. Reklam amaçlı iş yerleri tabelalarında hepside kullanılır.

Kayan Yazı Tabela

Kayan Yazı Tabelalar


Kayan yazı tabelaların en büyük avantajı dilediğiniz zaman bilgisayar yardımıyle yazıları dilediğiniz gibi değişmenizdir. Tabela sektöründe çoğu tabelacı ucuz fiyatlarda kayan yazı üretsede asla neon reklam kalitesine ulaşamaz.

Işıksız Tabela

Işıksız Tabelalar & Reklam Panoları


Işıksız Tabelalar Ve Reklam Panoları.

Işıklı Işıksız Neon ve Led, Kayan Yazı, Kutu Harf ve Cnc Kesim Tabelalar NEON REKLAM'da